Strategie

Strategie

Dlouhodobé portfoliové investice

Přibližně polovinu aktiv investujeme v dlouhodobém horizontu. Investice vzhledem k vyváženosti a diverzifikaci portfolia směřujeme napříč různými sektory. Primárně se však zaměřujeme na oblast IT, pojišťovnictví, zdravotnictví, sport, high-tech, retail, stavební, těžební či zbrojařské společnosti.

Aktivistický přístup investování

Investujeme do projektů s tzv. aktivistickým přístupem, kdy je naším cílem napravit a eliminovat nestandardní či účelové kroky managementu společností, které mají negativní vliv na fungování a řízení těchto firem. Naším cílem je dosáhnout významné pozitivní změny ve strategii, struktuře či řízení společnosti a vytvořit přidanou hodnotu pro její akcionáře.

Hedge fund s významným zastoupením

Krupa Global Investments vlastní hedge fund s významným zastoupením na evropských a amerických burzách. Naše investice směřujeme do veřejně obchodovaných akcií po celém světě s primárním zaměřením na burzy v zemích CEE regionu a USA.

Atraktivní zhodnocení

Díky našemu know-how a unikátní strategii umíme vybrat atraktivní investiční příležitosti. Realizujeme projekty s cílem dosáhnout prémiového zhodnocení ve výši desítek procent. Naše portfolio přizpůsobujeme “na míru” současnému vývoji trhu.

“Seznamte se s aktuálními projekty a prohlédněte si dokončené aktivity a realizovaná zhodnocení našich investic.”