Strategie

Strategie

Dlouhodobé portfoliové investice

Krupa Global Investments investuje přibližně polovinu svých aktiv v dlouhodobém horizontu. Investice vzhledem k vyváženosti a diverzifikaci portfolia směřujeme napříč různými sektory.  Primárně se však zaměřujeme na společnosti v oblasti IT, zdravotnického průmyslu, sportu, Tech, retailu, stavební či zbrojařské společnosti. Na základě vlastních analýz vyhodnocujeme investiční příležitosti s potenciálem zhodnocení řádově ve výši desítek procent.

Aktivistický přístup investování

Krupa Global Investments investuje do projektů s tzv. aktivistickým přístupem, v rámci kterých je naším cílem napravit a eliminovat nestandardní či účelové kroky managementu společností, které mají negativní vliv na fungování a řízení těchto společností. Naším cílem je dosáhnout významné pozitivní změny ve strategii, struktuře či řízení společnosti a vytvořit přidanou hodnotu pro její akcionáře.

Hedge fund s významným zastoupením

Krupa Global Investments vlastní hedge fund s významným zastoupením na evropských a amerických burzách. Naše investice směřujeme do burzovních investic po celém světě s primárním zaměřením na burzy v USA, Velké Británii a Německu.

Roční zhodnocení v desítkách %

Vyhledáváme investiční příležitosti a realizujeme projekty s cílem dosáhnout zhodnocení ve výši desítek procent na roční bázi.

“Seznamte se blíže s našimi aktivitami,
aktuálními projekty a zhodnocením investic.”