8. 1. 2019

KGI informuje o manifestaci k národnímu dni akcionářů v NY na podporu odkupu akcií Kraft Heinz za cenu 80 USD/akcii

Tisková zpráva

Středoevropská investiční firma, dříve známá jako Arca Capital, organizuje demonstraci před Regionální kanceláří SEC v New Yorku s cílem podpořit odkoupení akcií společnosti Kraft Heinz za cenu 80 USD/akcii a upozornit na širší problémy, kterým čelí obyčejní akcionáři. 

PRAHA, 8. ledna 2019 — Společnost Krupa Global Investments („KGI”), jeden z největších institucionálních akcionářů Kraft Heinz, dnes oznámila podrobnosti o manifestaci k národnímu dni akcionářů.

Místo:

Před regionální kanceláří SEC v New Yorku

Brookfield Place

200 Vesey Street, Suite 400

New York, NY 10281-1022

Demonstranti budou organizováni po obou stranách budovy.

Datum:

Čtvrtek 10. ledna 2019

Čas:

9.00 východního času

Tato manifestace přichází jako součást velké kampaně společnosti Krupa Global Investments, která prosazuje vykoupení akcií Kraft Heinz za cenu 80 USD/akcii. Demonstrace byly již dříve organizovány před sídlem společností 3G Capital, Berkshire Hathaway a kancelářemi různých členů představenstva a klíčových institucionálních investorů Berkshire Hathaway a Kraft Heinz.   „Společnost Krupa Global Investments nikdy neustane ve svém úsilí, aby investoři do Kraft Heinz získali zpět vše, co této společnosti vložili při první veřejné nabídce akcií v roce 2015. Organizujeme tuto manifestaci k národnímu dni akcionářů společně s dalšími demonstracemi, abychom dali dohromady všechny zainteresované subjekty, včetně SEC, Berkshire Hathaway, 3G Capital, Kraft Heinz a další a našli tak řešení, které bude v nejlepším zájmu obyčejných akcionářů Kraft Heinz. Vyzýváme všechny zúčastněné strany, včetně Billa Gatese, Warrena Buffetta, Jorge Lemanna a další, aby přišli k jednacímu stolu a vyřešili, jak tuto situaci napravit,” uvedl Pavol Krupa, předseda představenstva společnosti Krupa Global Investments.