21. 12. 2018

KGI činí v období svátků kampaň za záchranu Kraft Heinz

Tisková zpráva

Středoevropská investiční společnost, dříve známá jako Arca Capital, zajišťuje pro období svátků billboardy a demonstrace, aby tak podpořila svoji kampaň za odkoupení akcií Kraft Heinz společností Berkshire Hathaway za cenu 80 USD/akcii. 

PRAHA, 21. prosince 2018 — Společnost Krupa Global Investments („KGI“), jeden z největších akcionářů společnosti Kraft Heinz, oznámila, že bude během období svátků pokračovat ve své kampani za odkoupení akcií za cenu 80 USD/akcii ve snaze přesvědčit Warrena Buffetta, že investoři mají získat zpět všechny své prostředky, které do společnosti Kraft Heinz investovali v roce 2015, kdy bylo zahájeno veřejné obchodování s jejími akciemi. Ceny akcií společnosti Kraft Heinz od jejich první veřejné nabídky poklesly přibližně o 40 procent.

Kampaň v období svátků bude zahrnovat demonstrace v Omaze s účastí agitátorů, kteří budou roznášet letáky s přímým oslovením Buffetta obyčejnými akcionáři. Tento dopis naleznete zde.

Počátkem tohoto týdne probíhaly také demonstrace v New Yorku před kancelářemi různých členů představenstva Berkshire Hathaway. Pavol Krupa, předseda představenstva společnosti Krupa Global Investments, k dopisu a kampani poznamenal: „My, ze společnosti Krupa Global Investments, přejeme panu Buffettovi a všem členům představenstva Berkshire Hathaway veselé Vánoce a spokojené svátky. Společnost Krupa Global Investments je připravena setkat se s panem Buffettem, a to dokonce i během svátků, aby se vytvořil konsensus pro konstruktivní řešení, které vytvoří miliardy dolarů akcionářské hodnoty pro obyčejné investory stejně jako pro Buffetta.”